Nepriklausoma rinkimų naktis su Aušra Maldeikiene ir Armėnu

Kaip ir anonsuota dalyvavau pokalbių maratone “Nepriklausoma rinkimų naktis”.  Šiek tiek pergyvenau dėl pokalbio, nes man, kaip blog’eriui, o ne stream’eriui, lėtai susidėlioti mintis, gerai viską apgalvoti yra labiau priimtina, nei patekt į diskusiją, apie nežinią ką ir live reaguoti… Bet išgyvenau 🙂 .

Su Armėnu patauškėjom, be tabu, įtariu gavosi toks keistas miksas, kai kliuvo Nausėdai, Mauricui, bankų PR’čikams ir ECB  už neva “apolitiškumą”… Tos 15 min pokalbio pralėkė taip greit, jog pasijuto kaip kokios 5….

Reikės ryt pasiklausyti įrašo, juolab, kad išgirsti kitų prelegentų kalbas, nes bare ne viską pavyko išgirsti.

Rinkimų rezultatų (dabar) nekomentuosiu, tik galiu pasidžiaugti, kad lažybas @ŽiniųRadijas pralošiau nes į antrą turą nepateko Nausėda su Skverneliu. Taigi, brangiausia visų laikų rinkiminė kampanija “Milijardas Milijonui” nuėjo veltui…

Nepriklausoma Rinkimų Naktis

One comment

  1. Saulius says:

    dėl bankų ekonomistų nesutikčiau. Lietuvoje jų darbas yra lobizmas ir jie jį atlieka visai neblogai (LLRI mažiau darbo). Kažkas kažkada pabandė su Nausėda, o paskui ir kiti nusprendė kad yra gera įdėja turėti viešoje erdvėje matomą žmogų su teisingomis pažiūromis.
    Bei reguliarūs meetai tarp Skvernelio ir bankų lobistų vyksta. Kas yra viena iš priežasčių kodėl Skvernelis (bei Buškevičius einant savai kadencijai) toksai neoliberalus pasidarė. Tiesiog kai žmogus apsuptas atitinkamų žmonių (o jie dar tokie žavūs ir taip savimi pasitiki, bei kvailesniam žmogeliui net protingi atrodo) – tai laikui einant perėma jų pažiūras, net galvodamas kad čia kažkokia objektyvi realybė ir nenuginčijamas mokslas, o ne viso labo atitinkami interesai ir pasaulėžiūra.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: