Visas Lithuanian-Economy.net skelbiamas turinys yra mano asmeninė intelektualinė nuosavybė, todėl atgaminti ar viešai skelbti vientisą blogo turinį be raštiško sutikimo draudžiama.

Tiesioginis citavimas

Bloge esantį turinį galima tiesiogiai cituoti. Cituojant būtina nuoroda į šaltinį (www.lithuanian-economy.net). Cituojamo teksto apimtis negali viršyti 500 spaudos ženklų (skaičiuojant su tarpais).

Dalinimasis (share’inimas)

Savo asmeninėje svetainėje, įmonės tinklalapyje, socialiniuose tinkluose ir kitose medijose be atskiro susitarimo galima naudoti:

  • straipsnio antraštę
  • pirmąją straipsnio pastraipą, kuri nuo yra bold šriftų
  • toliau turi sekti internetinė (url) nuoroda į pilną straipsnį Lithuanian-Economy.net tinklalapyje

Be jokių apribojimų galite dalintis (share’inti) suformuotą įrašą esantį mano Facebook page paskyroje www.facebook.com/lithuanianeconomy.

Jeigu norite cituoti daugiau nei 500 ženklų, vientisą blogo turinį republikuoti savo asmeninėje svetainėje, įmonės tinklalapyje, socialiniuose tinkluose, kitoje medijoje, ar kitaip naudoti blogo turinį prašau kreiptis el. paštu dėl kainos ir teisių suderinimo.

Jeigu po 2019 liepos 1d. aptiksiu internete republikuotą savo tekstą viršijanti leidžiamą cituoti dalį, pirmą kartą atsiųsiu perspėjimą su prašymu per 24 valandas pašalinti įrašą, antrą kartą – išrašytą 250 eurų siekiančią sąskaitą.

Nuotrauka

Nuotrauka, kurią leidžiama naudoti žiniasklaidos priemonėms: atsiųsti