Konferencija: „Psichologų licencijavimo pasekmės psichologijos studentams”

Šiuo metu Seime kelią skinasi Psichologų praktinės veiklos licencijavimo projektas, kuriuo siekiama nuo 2018 metų lapkričio mėnesio licencijuoti visų sričių Lietuvos psichologus. Toks licencijavimas labiausiai paveiktų dabartinius psichologijos studentus, kurie ne tik būtų priversti tapti LPS nariais, nuolatos kelti savo kvalifikaciją, bet ir galimai iš savo lėšų susimokėti už numatytas vienerių metų trukmės prižiūrimos praktikos supervizijas.
Susipažinti su licencijavimo projektu galite čia: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/fcd89860cb6811e782d4fd2c44cc67af

Programa

Pranešimai:
  • Įstatymo reikalingumą ir jo dabartinę priėmimo stadiją pristatys įstatymo projekto teikėja, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė (20 min).
  • Apie psichologų rengimą ir profesinius standartus Europoje ir Lietuvoje kalbės LPS prezidentė doc. dr. Neringa Grigutytė (20 min).
  • Iniciatyvinės psichologų grupės narys Simonas Audickas pristatys IPG atliktą psichologų apklausą bei aptars kvestionuotinus licencijavimo aspektus (20 min).
Diskusija

Visi pranešėjai dalyvaus moderuojamoje panelinėje diskusijoje, kurios metu bus stengiamasi įsigilinti į studentams svarbiausius aspektus. Konferencijoje dalyvaujantys studentai galės tiesiogiai arba internetu užduoti klausimus panelės dalyviams (90 min).

Dėl riboto vietų skaičius labai prašome kuo greičiau užsiregistruoti į renginį. Pirmenybė dalyvavimui teikiama psichologijos studentams. Patvirtinimas dėl dalyvavimo bus atsiųstas užsiregistravusiems į renginį elektroniniu paštu.

Data: 2017-12-16 (šeštadienis)
Laikas: 15:00 val.
Vieta: JR3 aud. (VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, google maps)
Organizatorius: Justas Mundeikis (ekonomistas, lektorius, blogeris bei VU ekonomikos doktorantas)

Registracija į konferenciją:

arba https://goo.gl/forms/cfUb6ch3LdSAeYVB3